top of page

O nas

Pawłowski Meble to solidna, prężnie rozwijająca się firma rodzinna. Realizujemy meble na wymiar, zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju. Wykonujemy meble zarówno do mieszkań i domów, jak i dla firm i instytucji. Zawsze solidnie, rzetelnie i zgodnie z projektem. 
 
Od samego początku naszej działalności za główny cel postawiliśmy sobie nie tylko tworzenie wysokiej jakości mebli, ale przede wszystkim mebli trwałych i funkcjonalnych. Dla naszej firmy najważniejsza jest jakość, dlatego robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni - jest to dla nas sprawa priorytetowa.

2882529.jpg

Wykonujemy zarówno klasyczne, stylowe jak i nowoczesne meble na wymiar, przygotowane pod indywidualne potrzeby i wymagania naszych Klientów. Specjalnością firmy są meble kuchenne, łazienkowe, do salonu i pokoju, sklepowe i biurowe, szafy i garderoby oraz projekty indywidualne i zabudowy nietypowe.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w celu omówienia Państwa potrzeb - dzięki temu będziemy mogli idealnie dobrać materiały oraz technologię, tak, aby byli Państwo w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

bottom of page