top of page

Polityka prywatności

Właściciel serwisu www.pawlowski-meble.com dba, aby wszystkie przedstawione treści były aktualne i prawdziwe. Zastrzegamy sobie prawo do edycji oraz usunięcia wszystkich zamieszczonych informacji, jak również wszystkich usług i produktów oferowanych przez firmę www.pawlowski-meble.com.

 

Informacje przedstawione na stronie internetowej www.pawlowski-meble.com nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu K.C.

Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

 

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

 

Podczas wypełniania formularza kontaktowego lub formularza do wyceny możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię lub nazwisko i adres e-mail lub telefon kontaktoewy. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z tobą podczasu udzielania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Dane te są chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych, nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom.

 

Pliki Cookies wykorzystywane są jedynie do zbierania ogólnych, statystycznych informacji o korzystaniu z naszej strony internetowej przez użytkowników, wyłącznie w celach technicznych, związanych z administracją serwisu. Uzyskane w ten sposób informacje nie będą udostępniane osobom trzecim.

 

Wykorzystanie informacji oraz danych osobowych następuje jedynie w przypadku świadczenia określonych usług na rzecz użytkownika i ograniczone jest tylko i wyłącznie do celów związanych z otrzymanym zapytaniem.

 

Wszystkie zamieszczone na stronie www.pawlowski-meble.com odnośniki URL do innych stron, zostały zamieszczone dla wygody użytkownika, lub w celach promocyjnych – nie oznacza to jednak wzięcia odpowiedzialności za zawartość tych stron.

bottom of page